Warning: join(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/55530/virtual/www/index.php on line 3
!! Husqvarna USA se zúčastní MXGP v Glen Helen !! | Husqvarna Promoto

!! Husqvarna USA se zúčastní MXGP v Glen Helen !!

rockstar_husky_teamHAmerický tým Rockstar Energy Husqvarna Factory se připojí k týmům Red Bull IceOne Husqvarna Factory Racing a Wilvo Nestaan Husqvarna Factory Racing a společně se zúčastní finálového kola světového šampionátu na trati v Glen Helen. 

Společnost Husqvarna Motorsports oznámila svůj úmysl soutěžit v posledním kole Mistrovství světa 2015 s jezdci ze všech svých továrních týmů. Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing (tým USA Factory) se tak připojí k týmům Red Bull IceOne Husqvarna Factory Racing a Wilvo Nestaan Husqvarna Factory Racing na legendární kalifornské trati v Glen Helen při události, která slibuje vynikající zakončení sezóny 2015. Finále světového šampionátu se uskuteční během předposledního zářijového víkendu, tedy 19. – 20. 9. 2015, což je pouhý týden před Motokrosem národů ve Francii.

„Jsme přesvědčeni, že přítomnost našich třech továrních týmů v Glen Helen bude opravdovým klenotem a tou pravou oslavou našeho sportu. Dát našim americkým jezdcům příležitost závodit v posledním kole světového šampionátu je skvělá příležitost zejména pro fanoušky, ale i týmy, vidět ty nejlepší jezdce světa, jak závodí společně. Naši jezdci z MXGP vítají šanci postavit se proti nejlepším americkým jezdcům a Glen Helen je pro to ideálním místem. Bude to velmi dobrá příležitost, jak zakončit sezónu na vysoké úrovni. Doufejme, že uvidíme mnoho nejlepších amerických jezdců a týmů, které přijmou pozvání a připojí se k nám o tomto velmi památném závodním víkendu,“ řekl Robert Jonas z Husqvarna Motorsport.