Warning: join(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/55530/virtual/www/index.php on line 3
Mezinárodní šestidenní 2014 je již minulostí | Husqvarna Promoto

Mezinárodní šestidenní 2014 je již minulostí

imageMezinárodní šestidenní pro rok 2014 zná své vítěze, v argentinském San Juanu triumfovaly týmy Francie, USA a Austrálie.
Národní tým Francie poosmé v historii a pošesté za posledních sedm let, vyhrál Mezinárodní šestidenní soutěž v hlavní kategorii World Trophy. Tým složený ze samých hvězd endurového světa zvítězil o necelých 10 minut před národním týmem USA, ve kterém naopak byly všechny hvězdy amerických endurových a cross country šampionátů. Na třetí pozici skončil národní tým Španělska, který byl postaven okolo skvělého Ivana Cervantese a vynikajícího motokrosového závodníka Jonathana Barragana, který se již naplno věnuje endurovému sportu.
Skvělý souboj byl sveden také v kategorii Junior Trophy, kde až do závěrečného motokrosu bojovali o vítězství národní týmy USA a Francie. Úspěšnější byli nakonec mladí Američané, kteří vyhráli o 1:42 minuty. Za druhou Francií skončili na třetím místě junioři Austrálie. V soutěži žen Women´s Trophy, ve které startovaly pouze tři národní týmy, zvítězily ženy Austrálie, které za svá záda poslaly o dvě hodiny Kanadu, zatímco třetí tým USA ztrácel na vítěze více jak 10 hodin.
V soutěži klubů, tedy v Club Team Award, zvítězil italský tým Motoclub Pavia. Na startu byly i čtyři české týmy. Nejlépe se umístil EnC Racing CZ, který ale již ve třetí etapě přišel o Kubu Hroneše a tím každý den nabíral tříhodinovou ztrátu. Nakonec mu ve výsledkové listině patřilo 14. místo, když jeho ztráta na vítěze byla bezmála deset hodin.
Kategorie WORLD TROPHY – konečné pořadí (stav po 6. dni)
1. Francie – 19:33:21,56
(Marc Bourgeois, Christophe Nambotin, Jeremy Tarroux, Pierre-Alexandre Renet, Anthony Boissiere, Fabien Planet)
2. USA – 19:43:07,78
(Michael Brown, Taddeus Duvall, Charles Mullins, Zachary Osborne , Taylor Robert, Kailub Russell)
3. Španělsko – 20:28:47,28
(Jaume Betriu, Josep Garcia, Lorenzo Santolino, Victor Guerrero, Jonathan Barragan, Ivan Cervantes)
4. Německo – 20:38:56,28
(Derik Görner, Edward Hübner, Marco Neubert, Nick Emmrich, Marcus Kehr, Dennis Schrötter)
5. Agentina – 28:14:19,62
(Luciano Benavides, Franco Caimi, Stefano Caimi, Juan Davila, Nicolas Giustozzi, Kevin Benavides)
——————————————————–
Kategorie JUNIOR TROPHY – konečné pořadí (stav po 6. dni)
1. USA – 12:03:43,65
(Grant Baylor, Steward Baylor, Trevor Bollinger, Justin Jones)
2. Francie – 12:05:25,72
(Anthony Geslin, Theo Bazerque, Loic Larrieu, Jeremy Carpentier)
3. Austrálie – 12:09:21,57
(Scott Keegen, Thomas McCormack, Daniel Sanders, Lachlan Stanford)
——————————————————–
Kategorie Woman´s Trophy – konečné pořadí (stav po 6. dni)
1. Austrálie – 8:52:39,99
(Jessica Gardiner, Tayla Jones, Jemma Wilson)
2. Kanada – 10:48:08,53
(Victoria Hett, Felicia Robichaud, Shelby Turner)
3. USA – 16:40:04,39
(Sarah Baldwin, Rachel Gutish, Amanda Mastin)
——————————————————–
Kategorie Club Team Award– konečné pořadí (stav po 6. dni)
1. MotoClub Pavia – 13:49:41,84
(Nicolo Bruschi, Mauro Zucca, Maycol Angelli)
2. Club Argentina – 14:00:08,80
(Franco Ayuso, Ariel Navarro, Emiliano Carbonero)
3. Los Rider Sanrafaelinos – 15:40:39,91
(Juan Castilio, Marcos Martinez, Santiago Ulloa)
——————————————————–
14. EnC Racing CZ – 22:55:13,48
(Jakub Hroneš, Luboš Klimeš, Jakub Horák)
21. Motosport Bozkov – 25:52:21,34
(Jan Kudrnáč, Milan Kotrč, Milan Kurfiřt)
44. Gottbros Team – 35:23:01,43
(Jan Fišer, Kamil Grošek, Martin Gottwald)
72. EnC Racing CZ Junior – 50:09:28,89
(Jiří Císař, Nikolas Zorba, Alexandros Zorba)
——————————————————–
Hodnocení jednotlivců – konečné pořadí (stav po 6. dni)
Kategorie E1
1. Christopher Nambotin (FRA, KTM) 3:52:35,66
2. Marc Bourgeois (FRA, Yamaha) +6:00,72
3. Jeremy Tarroux (FRA, Sherco) +6:58,25
4. Jaume Betriu (SPA, Husqvarna) +8:56,21
5. Edward Hübner (GER, KTM) +10:00,93
Kategorie E2
1. Pierre-Alexandre Renet (FRA, Husqvarna) 3:46:30,54
2. Kailub Russell (USA, KTM) +3:28,26
3. Matthew Phillips (AUS, KTM) +3:45,11
4. Joshua Strang (AUS, Yamaha) +5:20,22
5. Loic Larrieu (FRA, Husqvarna) +5:44,69
Kategorie E3
1. Toby Price (AUS, KTM) 3:47:15,83
2. Ivan Cervantes (SPA, KTM) +5:09,42
3. Michael Brown (USA, Husqvarna) +5:35,44
4. Taylor Robert (USA, KTM) +9:16,82
5. Dennis Schrötter (GER, Husqvarna) +14:16,11
——————————————————–
Kategorie EW
1. Jessica Gardiner (AUS, Sherco) 4:35:13,67
2. Jemma Wilson (AUS, Yamaha) +10:19,37
3. Tayla Jones (AUS, KTM) +30:43,21
——————————————————–
Kategorie C1
1. Nicolo Bruschi (ITA, Honda) 4:09:15,49
2. Joshua Knight (USA, KTM) +7:19,40
3. Jakub Horák (CZE, Yamaha) +10:32,34
————————–
6. Luboš Klimeš (CZE, Yamaha) +28:44,67
25. Martin Gottvald (CZE, Husqvarna) +2:28:45,00
DNF Jakub Hroneš (CZE, Yamaha)
Kategorie C2
1. Gary Sutherlin (USA, KTM) 4:03:31,61
2. Andrew Delong (USA, Husqvarna) +3:08,40
3. Cody Schafer (USA, Kawasaki) +11:15,70
————————–
23. Jan Kudrnáč (CZE, KTM) +1:19:12,61
DNF Kamil Grošek (CZE, Husqvarna)
DNF Milan Kotrč (CZE, KTM)
DNF Jiří Císař (CZE, Husaberg)
Kategorie C3
1. Cory Buttrick (USA, Beta) 4:26:03,32
2. Fernando Hierrezuelo (ARG, Beta) +6:17,18
3. Federico Velazquez (ARG, KTM) +15:58,75
————————–
18. Milan Kurfiřt (CZE, Gas Gas) +1:41:15,85
DNF Jan Fišer (CZE, Beta)
_d3z0070
_d3z9977
_d613263
_d613777
_d613807
_d613811
dsc_1044
dsc_1161
_d3z9779
_d3z9833
_d613122
_d613153
_d613161
_d613174
_d613827
_d613829
_d613830
_d613844
_d613249
_d613259
_d613277
_d613328
_d613353
_d613374
_d613652
_d613680
_d613684
_d613736