!!! Monster Energy Cup 2014 za námi !!!

Jason Anderson celkově sedmý na Monster Energy Cupu.

Šampion 250 West Supercross  Jason Anderson a Zach Osborne mají za sebou debut na americké půdě jako členové týmu Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing na Monster Energy Cupu tento víkend v Las Vegas. Anderson dokončil na solidním sedmém místě na této populární akci.ššš

Tato událost, pre závod 2015 AMA Supercross viděl celý tým - včetně Martina Davalose a Zach Bell. kteří byli přítomni v boxech.

1. Anderson a Osborne  bojovali s  kluzkými podmínkami na trati před nabitým Sam Boyd Stadium. Přesto drží nejrychlejší kolo dne. Anderson bojoval v první jízdě a po pádu skončil patnáctý o jedno místo před týmovým kolegou Osbornem.
  2. Závod  2 přinesl mírné zlepšení pro Jasona, který bojoval mezi  8-9 místem, kde se dokázal probojovat až na sedmé místo. Osborne  měl pád, vyjel mimo trať a  druhý závod nedojel.
  3. Třetí rozjížďku vybojoval Anderson Holeshot a skončil čtvrtý v závěrečném závodě večera. Dokázal se umístit v Top Ten ve svém prvním americkém závodě na nové Husqvarně FC 450. Osborne skončil patnáctý.

Lehce zranění týmoví jezdci Martin Davalos a Zach Bell se rozhodli  této akci nezúčastnit. Budou  se připravovat na  Supercross sezónu 2015