Ohlasy jezdců po závodě ve Švédsku

Pela Renet

Jsem velmi, velmi šťastný s výsledky tohoto víkendu. První den jsem nebyl schopen být rychlý jako Juha Salminen, ale druhý den vše vyšlo a bylo skvělé vyhrát. Cítil jsem se velice dobře v obou dnech, takže nevím jaký byl rozdíl. Možná jsem v neděli tahal více za plyn. Moc se mi líbí písčité a bahnité podmínky, takže jsem si závod užil. Už se těším příští víkend na závod ve Finsku.

Joakim Ljunggren

Bylo úžasné závodit před mými domácími fanoušky, jejich podpora byla neuvěřitelná. Doufal jsem v trochu lepší výsledky pokud jsem upřímný. Byl jsem překvapen rychlostí soupeřů na enduro testu ze začátku dne. Cítil jsem se dobře, snadno jsem projížděl drážky, ale nemyslím si, že dost rychle. Nakonec to šlo dobře a tak jsem se dostal zpátky na pódium. Christophe Nambotin a Aigar Leok byli rychlí i druhý den a tak jsem rád, že jsem opět skončil třetí. Dvě pódiová umístění na domácí GP je skvělé i pro můj tým.

Oriol Mena

To byla nejkrásnější akce tohoto roku. Bylo skvělé jet na motocyklu pro rok 2013 zde na domácí Gp Husaberg. A protože mé výsledky nebyly tak dobré jak jsem doufal, chtěl jsem zajet co nejlépe na extrém testech. Motocykl FE 501 jsem zkoušel dva týdny před závodem a udělal na mě dojem. Ve třídě E3 je velká konkurence, ale budu se snažit protlačit ke třetímu místu

Mathias Bellino

Soutěž byla opravdu těžká, ale dopadlo to výborně. Na trati bylo velmi mnoho bahnitých úseků, které se mi moc nelíbí, ale šlo to dobře. Měl jsem velmi dobré první kolo prvního dne a tak se mi podařilo zvyšovat náskok před soupeři až na jednu minutu. Byl jsem velmi šťastný. Bylo skvělé vyhrát oba dva dny. Mým cílem je vyhrát EJ již ve Finsku.

-->