Jarní příprava týmu Husqvarna Racing – The Best Plum Team před začátkem sezóny probíhala v Benešově na Kavčáku pod taktovkou těch nejlepších z nejlepších. Trénink na trati vedl Max Nagl, který se i letos předvede v barvách motokrosového týmů Haas Racing Team. Soustředění v depu a kontrolu fyzické připravenosti a odolnosti řídil nestárnoucí nestartující kapitán Husqvarna Promoto – Vláďa Janouš.

V nabitém programu soustředění nechyběla ranní rozcvička, trénink na motokrosové a endurové trati, testování motorek a jezdeckých schopností na strojích různého stáří a výkonu, či večerní turnaj v páce. Proběhla také přehlídka nových týmových dresů a jejich konkurenceschopnosti v porovnání s dalšími módními výtvory, které budou letos oblékat členové spřátelených týmů, jež se této vysoce hodnotné akce také zúčastnili. Kontrola vyzrálosti švestek za doprovodu tance a zpěvu prokázala kvalitu letošní nominace všech zúčastněných členů The Best Plum Teamu, velmi dobrou připravenost reprezentovat tým, a podávat ty nejlepší sportovně společenské výkony na letošních motokrosových a endurových akcích, doma i v zahraničí.

Děkujeme firmě Promoto s.r.o. a spolku Husqvarna Racing Team za organizaci, týmu Haas Racing Team za možnost tréninku s Maxem Naglem, Markovi Vincíkovi za fotodokumentace, sponzorům týmu za důvěru a podporu v letošní sezóně, a všem zúčastněným za kvalitní účast.